Polecane

Projekt: wakacje z przyczepą

Szukacie przyczepy idealnej dla waszej rodziny na tegoroczne wakacje? Przyczepy kompaktowej, 4-osobowej, czystej, w idealnym stanie?

Mamy do wynajęcia przyczepę Weinsberg CaraOne 400LK  4 osobową, idealną dla 2 dzieci (piętrowe łóżko) i 2 dorosłych. Przyczepa dostępna jest od 16 lipca. Cena za dobę 240zł (lipiec, sierpień)

Do obejrzenia w Warszawie (Wawer).

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie poniżej.

Pozostałe informacje odnośnie umowy wynajmu i wyposażenia możecie uzyskać pisząc na: acrosseuropewithkids@gmail.com


przyczepa do wynajęcia 2018


Projekt: wakacje z przyczepą.

Przyczepa jest kompaktowa i dzięki temu łatwa w manewrowaniu.

Docenią to szczególnie ci z was, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w jeżdżeniu z przyczepą, a być może po raz pierwszy rozważają ten sposób spędzania wakacji.

W cenie wypożyczenia jest również duży przedsionek, idealny jeżeli planujecie zatrzymać się na jakimś campingu na dłużej. Przyczepa ma również zamontowaną rozkładaną markizę.


Zdjęcia wnętrza przyczepy zobaczycie poniżej. Są to aktualne zdjęcia także przyczepa wygląda w środku dokładnie tak jak na zdjęciach.

Wewnątrz jest piętrowe łóżko idealne dla dwójki dzieci, ale łóżka są pełnowymiarowe, pojedyncze, więc również i osoba dorosła może z nich korzystać.

Zdjęcie poniżej:Zdjęcie z wejścia:


 Łóżko podwójne znajduje się z przodu przyczepy i łatwo się montuje.


W dzień miejsce do spania zamienia się w kącik jadalny ze stołem. Zdjęcie poniżej:


 Łazienka jest dosyć duża, jak na łazienkę w tak kompaktowej przyczepie. Jest również prysznic. Z doświadczenia jednak wiem, że i tak korzysta się z łazienek kempingowych. Zdjęcie łazienki/toalety w przyczepie:Kuchenka jest 3 palnikowa, lodówka w stanie idealnym.Schowki na bagaże są pod i nad łóżkami, oraz w takim słupku:


We wszystkich oknach są zamontowane moskitiery.


 Plan przyczepy: (rzut z góry)

 Wakacje już za chwilę! Zarezerwuj przyczepę już dziś!

Jeżeli szukacie informacji i wskazówek odnośnie wyjazdu z przyczepą  to zapraszamy na naszą stronę www.tubylismyzdziecmi.pl

Na stronie znajdziecie na przykład informacje o campingach, na których się zatrzymywaliśmy w ubiegłym roku podczas objazdówki po Toskanii. Zapraszamy po inspiracje!

Jeżeli po powrocie będziecie chcieli podzielić się relacją z waszego wyjazdu na tej stronie- zapraszamy do kontaktu!

Komentarze

Popularne posty